Parasepetim Ödeme Kanıtları

Parasepetim Ödeme Kanıtları başlıklı bir yazı oluşturmak istedim. Bildiğiniz üzere 10 Mayıs’ta tarihinde yayın hayatına giren parasepetim, halen aktif durumda ve ödemelerine devam etmektedir. Sistem her geçen gün kendisini geliştirmiş ve ana hedefleri olan günlük yatırımsız 5TL ye doğru emin adımlarla ilerlemekte.

Site açıldığından bugüne karşılaştığı sıkıntılardan ders çıkararak ve kullanıcılarının tekliflerini değerlendirerek oldukça farklı bir yapıya dönüşmüştür.

Kazandıran Sistem HAVUZ

Siteye getirilen yeniliklerin başında havuz bölümüm geliyor. Havuz bölümünde yapabileceğiniz belli başlı görevler şu şekilde;

  • Uygulama indir yıldız ver ve yorum yap kazan (Min 50 kuruş veriyor)
  • Sitelere yorum yap kazan (Min 10 kuruş veriyor)
  • Youtube abone ol kazan (Min 10 kuruş veriyor)
  • Verilen siteleri kayır ol kazan (Min 10 kuruş veriyor)
  • Kısaltılmış link ile kazan (Min 1 kuruş veriyor)
  • Siteleri gez para kazan (Min 2 kuruş veriyor)

Site gelecek dönemde anket görevleri girmeyi de hedefleri arasına almış durumda.

Parasepetim Ödeme Kanıtları

Parasepetim Ödeme Kanıtları

Parasepetim Ödeme Kanıtları Var Mı?

En çok sorulan sorulan sorulardan birisi bu. Sisteme zarar vermeye çalışan art niyetli kişiler tarafından sistem sürekli karalanmaya çalışmakta. Oysa ki sitenin adminin nerdeyse her saat aktif olduğu bir whatsapp grubu bile var. Tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz bir sistem kurulmuş.

Site yönetimi tarafından kişilerin özel bilgilerinin paylaşılmasının uygun olmayacağı değerlendirilerek yapılan ödemeler sadece ana sayfada metin olarak gözükmekte. Dekont örneklerini paylaşmak isteyen veya site ile ilgili düşüncelerini paylaşmak isteyen parasepetim üyeleri bu yazının altına yorum yapabilirler.

Ödeme Alt Limiti ve Ödeme Zamanı

Parasepetim ödeme alt limiti başladığı günden beri 20TL. Ödeme kanıtları arasında 20TL altında ödemeler görebilirsiniz. Bu ödemeler bir dönem admin tarafından iyi niyet göstergesi olarak yapılmış ödemelerdir. Güvenirliği konusundaki endişeleri gidermek amacı ile ödeme limitleri bazen yönetim tarafından düşürülebilmekte.

Ödeme yöntemleri banka havale/EFT, PAPARA ve dogecoindir. Sitenin en güzel taraflarından birisi ise ödeme zamanının olmamasıdır. Aslında bakıldığında bu bile sitenin ne kadar güvenilir olduğunun kanıtıdır. Ödeme talebi oluşturduktan sonra 48 saat içerisinde ödemeleriniz yapılmaktadır. Ancak whatsapp üzerinden admine bilgi geçerseniz bu süre 1dk ya bile düşmektedir.

En Çok Sorulan Sorular

  • Günlük ne kadar kazanırım?

Platinum üyeler haricindeki herkes site ana görevlerini yaparak 1TL kazanç sağlar. Bu rakam sabittir. Havuz görevlerindeki kazançlar ise değişkendir. Sitenin yaptığı anlaşmalar sonucu çıkan görev sayısı ile doğru orantılı olarak artış sağlar.

  • Görevler ne zaman yayınlanır?

Başlangıç seviyesindeki üyeler için günde toplam 10 görev verilmektedir. Her bir görev 10 kuruş değerindedir. Bu görevlerden 5 adedi gündüz saatlerinde kalan 5 adedi ise akşam saatlerinde rastgele bir zaman aralığında yayınlanmaktadır. Rastgele bir zaman olmasının sebebi kullanıcıların değişik zamanlarda site ulaşmasını sağlamaktır.

  • Siteye girdim görevler yok?

Siteye girdiğinizde görevler ile karşılaşmadıysanız görevler henüz girilmemiş demektir. Gece 00:00 da tüm site sıfırlanır ve tüm görevler silinir.

  • Referans id numaramı bulamıyorum

Referans id numaralarınız Hesabım bölümüne girdiğinizde sağ alt kısımda yazmaktadır. Ayrıca burada referans ile siteye arkadaşlarınızı çağıra bilmeniz için bir linkte bulunmaktadır.

Parsepetim Ödeme Kanıtlarını paylaşabileceğinzi bir yazı hazırladık. Sistem hakkında diğer bilgilere ulaşmak için “Parasepetim” yazımızı inceleyebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Nasıl referans bulurum? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

3 Comments

Bir Yorum Yapın