Parasepetim Günlük 2 TRY Kazanın

İnternet Üzerinden Para Kazanma

Parasepetim sitesini tanıtmadan önce internet üzerinden para kazanma yöntemlerinden birisi olan site gezerek para kazanma yolundan bahsedeceğim biraz. Bilinen en eski internetten para kazanma yöntemi olan reklam tıklayarak veya site gezerek para kazanma yolu oldukça basit bir yöntemdir.

Referans edinme, hit kazanma, marka bilinirliğini artırma gibi sebeplerle müşteri arayan firmaları bu hizmeti sağlayan platformlar, kullanıcılarına internet üzerinden para kazanma fırsatı yaratarak bir noktada buluşturur. Sizden basit linke tıklama, site içerisinde gezinme gibi taleplerde bulunulur.

Taptaze bir site olan parasepetim.com bu hizmet sektöründe yer almaktadır. İşverenlerine SERP (Google sıralamasında yükselme sağlayan işlemler) hizmeti veren site, bu hizmetin verilebilmesi için kullanıcılara ihtiyaç duymaktadır. Kazançlarından kar payı ortaklığı ile internet üzerinden para kazanma fırsatı sunan site 10 Mayıs 2019 tarihinde faaliyete geçmiştir.

Parasepetim

Parasepetim

Neden parasepetim sitesini tercih etmelisiniz?

  • Bu tarz sitelerde önemli olan konuların başında ödeme alt limiti gelmektedir. Yüksek ödeme alt limitleri ile para çekmeyi imkansız hale getiren bir çok sistem vardır. Bu vesile ile bir çok kullanıcının emeğini boşa harcatmakta ve biriken bakiyeleri üzerinden haksız kazanç elde etmektedirler. Parasepetim sitesi minimum ödeme limiti olarak 20TRY belirlemiştir. Günlük standart 5 görev ile 40 gün içerisinde limite ulaşabilirsiniz. Ekstra görevler ile bu süreyi 20 güne kadar indirebilirsiniz.

 

  • Yine bu tarz sistemlerde sıradan bir internet kullanıcısının yaşadığı sıkıntıların başında üye getirme zorunluluğu bulunmaktadır. Üye bulmadığınız sürece gelir elde etmenizin zorlaştığı bir sistem bir çok kullanıcıya uygun olmamaktadır. Parasepetim sitesi referans kazancı vermemektedir. Aylık yaptığı yarışmalar ile de referans getirmek isteyenlere bir kereye mahsus ödüller teklif etmektedir. Referans kazancı olamadığı için sitedeki her kullanıcı adil bir düzende kazanç elde etmektedir.

 

  • Çalıştıkça yükselen üyelik seçenekleri bulunmaktadır. Sistem tamamen YATIRIMSIZ olmakla birlikte yaptığınız görev sayısınca sitede üyelik seviyeniz yükselmekte ve kazançlarınız da doğru orantılı olarak artmaktadır. Üyelik tipleri aşağıda sıralanmıştır detaylı inceleyebilirsiniz.

 

  • İletişim site ile bu tür bir konuda çalışırken en önemli faktörlerdendir. Site içerisinde iletişim bölümü olduğu gibi facebook sayfaları (https://www.facebook.com/parasepetim) ve iletişim e posta adresleri (info@parasepetim.com) de bulunmaktadır. En geç 24 saat içerisinde tüm iletilere geri dönüş yapılmaktadır.

Üyelik Tipleri

Parasepetim

Parasepetim Üyelik Tipleri

Siteye kayıt olup görevleri yapmaya başladıktan sonra seviyeniz de yükselmeye başlıyor. 0-500 görev aralığında görev başı kazancınız 10 kuruş, 500-2000 görev aralığında görev başı kazancınız 20 kuruş, 2000 görevden sonra ise sabit görev başı kazancınız 40 kuruş oluyor. Bu tarz sistemler içerisinde en yüksek kazanç oranlarına sahip site olma özelliği ile ilerleyen dönemlerde adını sıkça duyacağımızı düşünüyorum.

Ödeme Yöntemleri

Ödeme yöntemleri ile kolaylık sağlayan site, Banka havalesi veya EFT, papara, Sanal para çeşitleri (Bitcoin, Eth vs.) ve hediye çekleri gibi bir çok seçeneğe sahip. Yeri gelmişken bahsetmekte fayda var; site ödeme talebinize kadar sizden hiçbir banka bilgisi vs. talep etmediği gibi veritabanlarında da bu tür bilgileri barındırmıyor.

Sitenin detaylı olarak nasıl işlediği ile ilgili facebook sayfasında bir video yer alıyor. Dilerseniz videoyu izleyebilir ve görev nedir, ne kadar zamanınızı alır gibi sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Anket doldurarak para kazanma sistemleri hakkında bilgi almak isterseniz “Anket doldurarak para kazanmak” yazımızı inceleyebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan internetten Para Kazan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Yorum Yapın