Para Kazandıran Uygulama – Caty Fedy

Para kazandıran uygulama Caty Fedy nin öncelike parasepetim sitesinin sahiplerine ait olduğunu öncelikle belirtmek isterim. Neden bunu söyledim? Parasepetim Mayıs ayından beridir aktif durumda ve ödemeler konusunda en ufak bir şikayet almamış nadir para kazandıran sitelerden birisi durumunda. Uygulama projeleri ile de bu başarıyı sürdüreceklerine yürekten inanıyorum.

Parasepetim bildiğiniz üzere bir çok para kazanma yolunu tek bir platform altında toplamış bir site. Siteleri gezmek başta olmak üzere, uygulama yükleyerek, sitelere yorum yaparak, youtube kanallarına abone olarak vs. gibi bir çok para kazanma yolunu bünyesinde barındırıyor. Detaylı bilgi için Parasepetim yazımızı okuyabilirsiniz.

Para Kazandıran Uygulama Caty Fedy Hakkında

Öncelikle uygulama tamamen ücretsiz. Uygulamayı indirdikten sonra size 1 kedi veriliyor ve sizden kedinizin 2 saatte bir kumunu değiştirmeniz ve kedinizi beslemeniz isteniyor. Besle ya da kumunu değiştir butonlarına bastığınızda admob ödüllü reklamları karşınıza çıkıyor. Genelde 30sn süren bu reklamlar uygulamanın kazancının temelini oluşturuyor.

Android 4.1 ve üstü tüm sürümlerde çalışan uygulama 9 Ağustos tarihinde yayına girdi ve kullanıcıları tarafından hem basitlik hem de görsellik açısından çok beğenildi. Uygulama içerisinde her yaptığınız işlem sonrası (Besleme veya kumlama)Hem puan kazanıyor hem de tecrübe puanı kazanıyorsunuz. Tecrübeniz 100’ü geçtğinde bir üst seviyeye atlayarak daha çok puan kazanmaya başlıyorsunuz.

Para Kazandıran Uygulama Caty Fedy

Para Kazandıran Uygulama Caty Fedy

Caty Fedy Nasıl ve Ne Kadar Kazanırım?

Caty Fedy uygulamasında net bir kazanç belirtilmiyor. Çünkü çalışma mantığı diğer uygulamalardan farklı. Bir ay boyunca uygulamada puan topluyorsunuz. Ay sonunda kullanıcıların tüm puanları toplanıyor. Aylık kazanılan gelir puanları bölünerek 1 puan karşılığı TL hesaplanıyor. Sonra kullanıcıların topladıkları puan ile çarpılarak hesap bakiyelerine ekleniyor.

Örnek olarak;

A kullanıcısı bir ayda 200 puan topladı farz edelim

B kullanıcısı bir ayda 150 puan topladı farz edelim

C kullanıcısı bir ayda 100 puan topladı farz edelim

D kullanıcısı bir ayda 50 puan topladı farz edelim

Sitenin aylık reklam gelirinin 1000TL olduğunu farz edelim.

Sitenin aylık reklam geliri (1000TL) / Kullanıcıların toplam puanı (500) = 2 çıkıyor yani 1 puanın TL karşılığı ederi 2TL. Bu hesapla A kullanıcısı 400TL, B kullanıcısı 300TL, C kullanıcısı 200TL ve D kullanıcısı 100TL kazanmış oluyor. Yani uygulama kazanmadığı bir parayı kullanıcılarına dağıtmadığı için sistemin iflas etmesi veya batması gibi bir durum söz konusu olmuyor.

Caty Fedy Sık Sorulan Sorular

  • Besleme veya kum değiştir butonları geç aktif oluyor

Uygulamaya reklam yüklenene kadar besleme ve kum değiştir butonları aktif olmuyor. Reklam gelene kadar beklemeniz gerekiyor.

  • Kedim ölür mü?

48 saat aralıksız besleme ya da kum değiştirme yapmaz iseniz kediniz ölüyor. Bu durumda puanlarınız silinmiyor. Sadece seviyeniz başlangıç seviyesine düşürülüyor.

  • Ay sonunda ne oluyor?

Ay sonunda tüm kullanıcılar başlangıç seviyesine dönüyor ve tüm puanlar sıfırlanıyor. Böylelikle uygulamayı ilk yükleyenlerin alıp başını gittiği ve pastadan büyük payları aldığı durular söz konusu olmuyor.

  • Ödemeler konusunda

Ödeme alt limiti parasepetimde olduğu gibi 20TL. Ödeme yöntemleri ise Banka havale/EFT, Papara veya dogecoin. Ödeme tarihi yok 20TL limiti geçtikten sonra dilediğiniz aman ödeme talep edebiliyorsunuz. Ödemeler 48 saat içerisinde yapılıyor.

  • Referans Kazançları nedir?

Ekibin daha önceki projelerinde olduğu gibi referans kazancı bulunmuyor.

Keyifli oyunlar dilerim.

Uygulamayı indirmek için tıklayınız. CATY FEDY İNDİR

Bir önceki yazımız olan Tıkla Oyna Kazan Android Uygulama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 Comments

Bir Yorum Yapın