Para Kazandıran Türkçe Siteler

Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle para kazandıran Türkçe siteler hakkında kısa bilgiler vereceğim.  Çoğunluğu basit hayvan besleme oyun konseptine sahip sitelerdir. Tüm dünyada hastalık seviyesine gelmiş diğer yabancı para kazandıran oyunlar için  “Para Kazandıran Oyunlar” yazımızı inceleyebilirsiniz.

Para Kazandıran Türkçe Siteler

Para Kazandıran Türkçe Siteler

Son zamanlarda para kazandıran Türkçe siteler oldukça artmış durumda. Özellikle reklam gelirlerinin paylaştırılmasına yönelik hazırlanmış, yatırımsız konseptler daha çok ilgi çekmekte. Bu kapsamda ben de bu konsepte hazırlanmış bir kaç siteyi sizlerle paylaşmak istedim. Paylaştığım sitelerin ana mantığı belirli zaman dilimlerinde sitelere giriş yaparak, sitenin reklam kazancına ortak olmak. 2018 yılının en gözde para kazanma yöntemi olan adsense kazançları, bir çok girişimcinin iştahını kabartmış ve reklam geliri elde etmenin yolları aranmıştır.

Yurtdışında birçok örneğini gördüğümüz bu sitelerin ciddi kazançları vardır. Yatırımsız konsepte olan bu tür sitelerde tek risk sitenin kazançlarının adsense tarafından banlanması ve neredeyse hepsinin firma değil şahıslar tarafından kurulması sebebiyle giden emekleriniz ve paranız için hukuku yolların daha dar olmasıdır.

Site anlatımlarında çok detaylarına girmedim, para kazandıran Türkçe siteler olduğu için kendiniz girerek keşfedebilirsiniz ancak yine de sorularınız olursa gönderi altındaki yorumları kullanabilirsiniz. Bol kazançlar.

Para Kazandıran En Güvenilir Türkçe Site – Parasepetim

15 Mayıs 2019 tarihinde kurulmuş bir site. Sahibi şahıs firma değil.

 

20TRY ulaşmanız durumunda banka hesabınıza, papara hesabınıza ya da dogecoin cüzdanınıza çekim yapabiliyorsunuz. Her hangi bir gün aralığı bulunmuyor.

Referans kazancı bulunmuyor. Aylık referans yarışmaları oluyor sadece.

Para Kazandıran Türkçe Site – kuzubesle

24 Nisan 2019 tarihinde kurulmuş bir site. Sahibi şahıs firma değil.

Banka hesabınıza ödeme talep edebilirsiniz. Her ayın 21-26 sı arasında ödeme yapılıyor.

Hesabınızda biriken tutar 40TRY olduğunda çekim yapabiliyorsunuz. Referanslarınızdan 30 gün boyunca, onların kazandıkları puanların %10′ u kadar kazanıyorsunuz.

Para Kazandıran Türkçe Site – farmmerry

Her ne kadar adı yabancı olsa da Türkçe bir site. Tam tarihini bilmiyorum ama Şubat ayında kurulmuş bir site. Sahibi şahıs firma değil.

Banka hesabınıza ödeme talep edebilirsiniz. Ayrıca bitcoin, papara ve ininal kart gibi seçenekleri de mevcut. Her ayın 25’inde ödeme yapılıyor.

Hesabınızda biriken tutar 10TRY olduğunda çekim yapabiliyorsunuz. Referanslarınızdan 30 gün boyunca, onların kazandıkları puanların %5′ i kadar kazanıyorsunuz.

Para Kazandıran Türkçe Site – hainavla

1 Mart 2019 tarihinde kurulmuş bir site. En azından oyun mantığı ile diğer hayvan besleme sitelerden biraz farklı bir konsepte sahip. Sahibi şahıs firma değil.

Banka hesabınıza ödeme talep edebilirsiniz. Ayrıca bitcoin, papara, mobil ödeme ve ininal kart gibi seçenekleri de mevcut. Her ayın 25’inde ödeme yapılıyor.

Hesabınızda biriken tutar 20TRY olduğunda çekim yapabiliyorsunuz. Referanslarınızdan 30 gün boyunca, onların kazandıkları puanların %5′ i kadar kazanıyorsunuz.

Para Kazandıran Türkçe Site – paralan

24 Ocak 2019 tarihinde kurulmuş bir site. Sahibi şahıs firma değil.

Banka hesabınıza ödeme talep edebilirsiniz. Ayrıca papara seçeneği de mevcut. Her ayın 1-3 arası ödeme yapılıyor.

Hesabınızda biriken tutar 10TRY olduğunda çekim yapabiliyorsunuz. Referanslarınızdan 30 gün boyunca, onların kazandıkları puanların %5′ i kadar kazanıyorsunuz.

Para Kazandıran Türkçe Siteler

Diğer site isimlerini de paylaşıyorum. Detaylarını kendiniz araştırabilirsiniz.

Cowoxi – chickenlook – enlik – emlakoyunum

Bol kazançlar diliyorum.

Bir Yorum Yapın