Para Kazandıran Türkçe Oyun Siteleri

Para Kazandıran Türkçe Oyun siteleri web tabanlı basit oyunlardır. Temelde para kazandıran Türkçe oyun sitelerinin kazancı reklam gelirlerine dayanmaktadır. Yatırım olmadığı için görece daha güvenilir olan bu siteler ile oyun oynayarak para kazanmanız mümkündür.

Dilerseniz öncelikle Para Kazandıran Türkçe Oyun siteleri nasıl para kazanıyor? bunu anlayalım. Google Adwords başta olmak üzere bir çok aracı reklam şirket bulunmaktadır. Bu şirketlerin görevi reklam veren ile potansiyel müşteriyi sanal dünyada buluşturmaktır. Herhangi bir siteye girdiğinizde veya arama motorlarında arama yaparken etrafta ortaya çıkan tüm reklam bannerları bu tür siteler aracılığı ile sağlanmaktadır.

Para Kazandıran Türkçe Siteler yazımı okudunuz mu?

İşte bu aracı reklam şirketleri de site sahiplerine reklamları potansiyel müşteriye ulaştırmaları için gösterim başı ve tıklama başı olmak üzere iki tip ödeme yaparlar. Site sahipleri de bu fırsattan kazanç sağlamak için trafiğe ihtiyaç duyarlar. Bu trafiği seo teknikleri ile gerçekleştirebilecekleri gibi Para kazandıran Türkçe oyun siteleri kurarak daha kolay yoldan bu trafiği elde edebilirler.

Para Kazandıran Türkçe Oyun Siteleri Güvenilir mi?

Bu sistemde site sahipleri sizlerden maddi bir beklenti içerisine girmezler. Bu yüzden maddi bir kayıp yaşamanız olası değildir. Sizlerden tek istedikleri tekil IP adresiniz ile sitesinde organik trafik yaratmanızdır. Ayrca sizlerden günde bir kaç kez reklamlara tıklama talebinde de bulunabilirler. İşte tam da bu noktada bazı risk faktörleri devreye girer. Çünkü aracı reklam şirketlerinin çok katı kuralları mevcuttur.

Reklam verenin doğru müşteriye ulaşması, reklam masraflarının çöpe gitmemesi ve bu ekosistemin devamı için siteleri düzenli olarak botlar vasıtası ile denetler. Bu bağlamda herhangi bir site sahibinin; sitesindeki reklamları tıklamaya teşvik ve zorlaması etik olmadığı gibi süresiz banlanma (Men edilme) cezası gerektirir. Bu yüzden para kazandıran Türkçe oyun sitelerinin, reklam veren tarafından banlanma ihtimali oldukça yüksektir. Böyle bir olası durumda da site size ödeme yapamayacaktır.

Sonuç olarak bu siteler için düşüncem; eğer zamanınız varsa her bir siteden günlük minimum 1-2TRY elde etmek mümkün. Aşağıdaki sitelerin tamamı aynı anda takip edilebilir. Bu da size aylık minimum 200-300TRY bir kazanç getirir. Şu sıra para kazandıran Türkçe oyun siteleri oldukça revaçta. Her gün yeni bir site ortaya çıkıyor. Dilerseniz hazır bir script alıp siz de kendi sitenizi oluşturabilirsiniz. Malum kasa her zaman kazanır.

Aşağıda sıralamış olduğumuz siteler ile ilgili detaylı inceleme içeren videolarımız için kanalımıza abone olmayı unutmayınız.

Hepinize bol kazançlar dilerim.

Cowlook

Kayıt olduktan sonra size ücretsiz bir inek verilir. Oyundaki amacınız bu ineği her ayın son gününe kadar öldürmeden hayatta tutmanızdır. Videomuzda belirtilen süreleri dikkate alarak ineğinizi yaşatmanız gerekir. İneğinizin ürettiği sütlerden puan kazanırsınız. Puanlar ile ineğinizin ölmemesi için marketten ürün alabilir ya da puanlarınızı oyuna göndererek gerçek paraya dönüştürebilirsiniz. İneğiniz ölürse kazandığınız ve oyuna gönderdiğiniz tüm puanlar kalıcı olarak silinir. Kasım 2018 Dağıtılan reklam gelirleri tutarı 30000TRY dir.

Farminla

Cowlook sitesi ile ilgili yazımda inek gördüğünüz her yeri koyun yaparsanız bu site hakkında bilgi edinmiş olursunuz. Kasım 2018’de faaliyete giren site halen düzenli olarak ödemelerini gerçekleştirmektedir. Aralık 2018 reklam kazançları 6000TRY dir.

Dokidog

Evet belki size komik gelecek ama bu site de tek fark hayvanımız. Bu sefer köpek besliyoruz, diğer tüm kurallar benzer. Ocak 2019’dan itibaren kazanç sistemini devreye sokmak istiyorlar. Şu an için kayıt olup level atlamak oldukça mantıklı.

Madenci

Temel olarak kazandırma mantığı aynı olsa da diğer sitelerden bir tık ileride gördüğüm bir site. Çünkü reklam tıklaması kontrol altına alınmış, bu yüzden de ban yeme riskleri minimuma indirilmiş. Ayrıca günlük ve 6 saatlik bonus sisteminin yanında, bu oyunda madeninizin kapanması için 7 gün aktif olmamanız gerekiyor. Bu süre diğer sitelerle kıyaslandığında oldukça uzun bir süre.

Bir önceki yazımız olan Lords Mobile - Nasıl Para Kazanılır başlıklı makalemizde lords mobile, para kazandıran ve para kazandıran oyun hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Yapın