Para Kazandıran Site – Dollarclix

Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlerle en çok gelir elde ettiğim ve en güvenilir bulduğum para kazandıran site Dollarclix den bahsedeceğim. 2015 yılından beri hizmetine devam etmesi, yatırımla çalışan bir sistem olmaması ve düzenli ödeme süreci ile en güvenilir para kazandıran site olan dollarclix umarım size de bol kazançlar sağlar.

Bana sorarsanız halen keşfedilmeyi bekleyen bir site. Clixsense kadar popüler değil ama emin olun kazançları Clixsense’den daha fazla. Admin oldukça ilgili ve sitenin gelişimi için her türlü fikre açık.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Para Kazandıran Site


Güzel haber! Siteye kayıt olduğunuz anda 10 puan kazanıyorsunuz. Nedir puan? İki türlü kazanç bulunuyor birisi direk olarak dolar (Account Balance), diğeri 100 puanın 1 dolara eşit olduğu sabit kurlu (Point Balance). Puanlarınızı dilediğiniz zaman herhangi bir kesinti olmaksızın dolara çevirebilirsiniz.

En güvenilir para kazandıran site olan Dollarclix hem reklam tıklayarak para kazandıran (PTC) hem de görev ve anketler yaparak para kazandıran (GPT) sitesidir. Siteyi kesinlikle vpn kullanarak veya çifte hesap açarak kullanmayınız. Admin bu konuda oldukça kararlı ve hesabınız süresiz banlanabilir. Siteye kayıt olurken güvenlik sebebi ile mozilla firefox yüklemenizi ve onun üzerinden siteye bağlanmanızı talep edebilir. Hotmail hesapları kabul edilmemektedir.

Site Kazanç Araçları


Site içerisinde 21 tane aracı anket ve uygulama şirketi mevcut. Yani site tam bir para kazandıran sistemler havuzu. Piyasada bu kadar çok firmayı tek bir havuzda toplayana baka site yok. Ayrıca 9 farklı anket firması da sisteme dahil edilmiş durumda. Kısacası üye olduktan sonra dolar kazanmamanız mümkün değil. Bahsettiğim firmalar sayesinde anket doldurarak, uygulama yükleyerek, oyun oynayarak, reklam izleyerek, reklam tıklayarak ve hatta radyo bile dinleyerek para kazanma fırsatınız bulunuyor.

Şimdi arkadaşlar burada Dollarclix sitesinin ne kadar mükemmel olduğunu iyi anlamak gerekir. Bir anket sitesine kayıt olursunuz para kazanmak umuduyla. Ancak gerçek şu ki haftada en fazla 1-2 anket gelir ve bu anketlerin birçoğu da aranan kitle ile eşleşmediğiniz için size kazanç getirmez. Bir Gpt sitesine kayıt olursunuz. Haftada 1-2 uygulama göre veya görev gelir. Para çekim limitine ulaşmanız için 3-4 ay çabalarsınız. Ancak Dollarclix için her gün para kazanabilecek bir seçenek bulabilirsiniz. Bir gün anket yaparsınız, bir gün reklam tıklarsınız, diğer gün uygulama ve görevler vs.

Para Kazandıran Site - Dollarclix

En güvenilir site – Dollarclix

Referans Kazançları


Dollarclix ayrıca referans kazancı da sunuyor. Level 1 yani direk sizin üyelerinizin kazançlarının %20’si, Level 2 yani üyelerinizin getirdiği üyelerin kazançlarının ise %10’u size veriliyor. Ayrıca Level 1 deki üyeleriniz ilk 1 dolarını kazandığında size ayrıca 0,25 dolar ek bonus verir. Sitedeki çoğu üyelerin aylık kazancının 1000 doların üstünde olduğu düşünüldüğünde referans kazançları önem kazanıyor. Referans kazançlarında önceki senelerde 5 Level derinliğe kadar bir sistem kullanılmıştı. Ancak Level 1 kazançlarının artırılması adına bu sistemden geçici olarak vazgeçildi. Yine de halen 5 Levele kadar referanslarınızı görebiliyorsunuz.

Ne Kadar Kazanırım?


Ülkemiz ne yazık ki bu tip sitelerde Tier 3 ülkeleri arasında yer aldığından kişisel kazançlar Tier 1 ve 2 ülkelere göre düşük oluyor. Yine de bu haliyle bile sadece bir anketten 1 dolar kazanmak mümkün. Hergün elbetteki 1 dolarlık anket olmuyor. Ortalama konuşursak bu sitede günlük 0,5-1 dolar kazanmak mümkün ki bu da günlük minimum 2,5TRY civarında bir rakam ediyor.

Emin olunuz ki uğraştığınız çoğu yatırımsız kazanç sitesinde günlük 5TRY rakamına ulaşmanız imkansız. Bu açıdan bakıldığında site oldukça cazip.

Bunun dışında bana sorarsanız odaklanılması gereken konu referanslar ve özellikle Hintli, Amerikan ve Avrupa ülkeleri. Sitedeki çoğu Hintli aylık 1000 dolardan fazla gelir elde ediyor. Referansınız olacak böyle 1 üye bile size 200 dolarlık bir ek gelir sağlamış olacak. İnternet üzerinden yapacağınız bir kaç arama ile, yabancı forum sitelerine ulaşabilir ve google translate yardımı ile bu sitelere kayıt linklerinizi bırakabilirsiniz.

Site ile ilgili tüm sorularınız için bu gönderi altında yorum gönderebilirsiniz. Bu tarz siteleri seviyoranız “İnternetten Para Kazanma – 10000TRY” yazımızı kesnlikle okuyunuz. Türkçe dil seçeneği bulunmayan siteleri sevmiyorsanız “Para Kazandıran Türkçe Siteler” konumuzu inceleyebilirsiniz. Bol kazançlar.

Bir önceki yazımız olan internetten Yatırımsız Para Kazanmak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

3 Comments

Bir Yorum Yapın