Para Kazandıran Mobil Oyunlar

Para kazandıran mobil oyunlar ile para kazanmak konusu her ne kadar halen gerçekliği konusunda şüpheli gözükse de, gerçeği söylüyorum arkadaşlar “Evet para kazanabilirsiniz.” Bu cümleden sonra “ama” kelimesini eklemek istemezdim. Ama para kazandıran mobil oyunlar var olmasına rağmen ödeme yöntemleri hoşunuza gitmeyebilir. Çünkü ağırlıklı olarak Paypal ve Gift Cards (Hediye Kartları) ödemesi yapan uygulamalar. Yine de internette biraz araştırma yaparak bu konunun üstesinden gelebilirsiniz.

Bu yazı için araştırma yaparken benim de ilk kez duyduğum ancak uzun zamandır sorunsuz ödeme yapan para kazandıran mobil oyunlar ile karşılaştım. Bazılarına muhtemelen siz de benim gibi çok şaşıracaksınız. Keyifle okumanız dileğimle.

Para Kazandıran Mobil Oyun

Para Kazandıran Mobil Oyunlar

Para Kazandıran Mobil Oyunlar (Başlamadan önce)

2017 verilerine göre Google Play uygulaması sayısı 3,6 Milyona ulaşmıştı. İçinde bulunduğumuz yılda düşünün hangi rakamlarda geziniyor. Hal böyle olunca seçeceğiniz uygulamayı en ince detayına kadar incelemenizde fayda var.

İlk başta bakacağımız konu tabi ki ödeme sistemleri. Ödeme talep edebilmek için gereken şartları yerine getirseniz bile doğru ödeme yöntemine sahip değilseniz koca bir emek çöplüğü yaratmış olursunuz. Bu yüzden uygulamayı yüklemeden önce lütfen ödeme aracını iyice kontrol ediniz ve sahip olduğunuzdan emin olunuz.

Parayla yorum ve 5 yıldız satın alınmaya başladığından beri ne Google Play ne de Appstore yorumlarına güvenmiyorum açıkçası. Bunun yerine sitelerde ve daha da önemlisi forumlarda indireceğiniz uygulamayı araştırmanızı öneririm. Ödeme yapmamasına rağmen halen aktif durumda gözüken bir sürü çöp uygulama var ve yeni dolandıracak müşteri bekleyişi içerisindeler.

Qriket

Yazım için yaptığım araştırma esnasında ilk defa karşılaştığım bir uygulama. Uygulamanın hem Google Play hem de Appstore sürümleri mevcut. Türkiye saati ile her gün 23:30’da canlı yayında çarkıfelek tarzında bir yarışma düzenleniyor. Sizin göreviniz ise her gün bu saate kadar çevrim hakkı kazanmak. Çevrim hakkını uygulama içerisindeki görevler ile kazanıyorsunuz. Uygulamanın sosyal medya paylaşımlarını beğenme, paylaşma vs gibi görevler mevcut.

Her bir yarışma 10 çevrimden oluşuyor. Yarışma öncesinde öncelikle o yarışma için her bir turun puan değeri belirleniyor. Sonra çevrim hakkınız kadar evrimlere katılıyorsunuz. 10 tur sonunda en yüksek puanı toplayan 300$, ikinci 150$ ve üçüncü 50$ kazanıyor. İlk üçe giremeyenler için ise bir çevrim hakkı tanınıyor ve rastgele 5cent ile 25 cent arası bir rakam kazanıyorsunuz. Yani kazanmadığınız gün yok.

Bana göre uygulamanın tek sorunu ödeme yönteminin sadece PayPal olması.

CashPirate

Uzun zamandır var olan bir uygulama. Tek kazanç yolu uygulamadaki oyunları yüklemek değil. Anket doldurarak ya da video izleyerek de kazanabiliyorsunuz. Görevleri tamamladıkça coin kazanıyorsunuz. Uygulamanın hem Google Play hem de Appstore sürümleri mevcut.

Ödeme yöntemi olarak PayPal ın yanında Amazon, itunes, steam gibi gift kartları da kullanıyor. Bu tarz yabancı site yeterince var ancak abana göre en büyük sorun düzenli kazanç kaynakları olmamaları. Çünkü bazen ayda bir kez bir oyun bile geldiği oluyor. Anketler ise daha çok yabancılara yönelik ve Türkiye kullanıcısı kabul etmiyor. Bu yüzden tek seferlik çekim için denenebilir ama uzun vadeli düşünülemez.

Bitcoin Hunter

Sadece android uygulaması bulunan bir oyun. Çek bir uygulama geliştiricisi tarafından yazılmış basit bir oyun. Eski oyunlardan belki hatırlayanlarınız olur. Sürekli ekranda sağa doğru ilerleyen bir helikopteriniz var ve ileri-geri yukarı-aşağı yaparak yolunuzdaki gümüş paralardan kaçıyor, altın sarısı bitcoinleri ise topluyorsunuz.

Her ne kadar baktığınızda 1 BTC ye doğru ilerliyor gibi görünseniz de aslında 1mBtc ye doğru ilerliyorsunuz. Her gün kazandığınız en yüksek puan hesabınıza yansıyor. Bir gün içerisinde maksimum 1mBTC kazanabilirsiniz. Bu tarz oyunlarda yetenekli olanlar deneyebilir.

Para Kazandıran Mobil Oyunlar (Bonus)

Direk uygulama yüklemeden de para kazandıran mobil oyunlar ile para kazanabilirsiniz. Bir çok anket sitesi anket kazançlarının yanında oyun yüklemeleri ile de para kazanmanızı sağlıyor. Bu tarz sitelerden birisi olan dollarclix ile bilgi almak için Para Kazandıran Site – Dollarclix yazımı inceleyebilirsiniz.

Bol kazançlar dilerim.

Bir önceki yazımız olan Online Oyun Oynayarak Para Kazanma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Yorum Yapın