Nasıl referans bulurum?

Nasıl referans bulurum internetten para kazanmak isteyenlerin cevabını en çok merak ettiği soru sanırım. Nasıl referans bulurum sorusunu sorabiliyorsanız, internetten para kazanmanın yolunun referanslar olduğunu sanırım anlamışsınızdır. Aklınızdan çıkarmayan nternetten para kazanma işi bir sprint koşusu değildir, uzun soluklu bir maratondur. Nasıl referans bulurum yazım da bu uzun soluklu maratondaki basit adımlar birisidir.

Nasıl referans bulurum yazımda aşağıdaki temel başlıkları inceleyeceğiz;

  • Reklam yazısı hazırlama
  • Nerede referans bulurum?
  • Sosyal medyanın etkin kullanımı
  • Bulduğum referanslar neden çalışmıyor?
Nasıl referans bulunur

Nasıl referans bulurum?

Reklam Yazısı Hazırlama

Tüm reklam kampanyalarının temelini reklam yazısı oluşturur. Reklam yazınız her şeyden önce güvenilir olmalıdır. Çünkü; siz sadece reklamınıza tıklanılmasını değil, linkten kayıt olunup planımıza göre 100 gün çalışılmasını bekliyorsunuz. “İnternetten Para Kazanma – 10000TRY” yazımı okumak için tıklayınız. Bu yüzden gerçekleştiremeyeceğiniz vaatlerden uzak durunuz. Referanslarınızı aptal yerine koymak size bir şey kazandırmaz.

Şimdi iki tip reklam yolu vardır. Birinci yolda siteniz üzerinden bir konuyu anlatma ve yardımcı olmaya çalışırken referans elde edersiniz (Şu an benim yaptığım gibi), ikinci yolda direk sitenin reklamını yaparsınız. (Sitemdeki herhangi bir sitenin tanıtımı gibi)

Bakın aşağıda benim Dollarclix için kullanacağım bir reklam yazısı bulunuyor;

Finally you found it! (Kazanç sitesi arayışındaki birisine “Sonunda buldunuz” derseniz kesinlikle bir bakar)

Would an extra $500 help you out? (İlk yazı kazanç rakamı içermeli; uğraşmasına değecek kadar yüksek, mümkün olabileceğine inanacağı kadar düşük bir rakam)

Working less than an hour on my GPT (Survey, App, Video. others) site, you could easily be making $100+ a month. (Ne iş yapacağını referansınıza kısaca anlatın. Burada 1 saatten az çalışırsa 100 dolardan bahsettik, yani 500 dolar için çok çalışması gerektiğini artık biliyor.)

Paypal, amazon vouchers, gift cards, BTC and more.. (Referansların en çok merak ettikleri ödemeyi nasıl alacaklarıdır.)

NO Outlay, NO Previous knowladge needed (Yatırım ve bilgiye ihtiyaç olmadığını belirtmek her zaman artı puandır)

Nasıl referans bulurum sorusuna cevap arıyorsanız hemen şimdi bilgisayarınızı açın. Öncelikle başka insanların paylaşımlarını gördüğünüzde sizde oluşan duyguları anımsayın. Ne gördüğünüz için veya ne beklediğiniz için tıkladınız, neyi göremediğinizde vazgeçtiniz vs gibi soruların cevaplarını kendinize veriniz. Sonrasında reklam yazınızı bu kriterlere göre kaleme alınız. Reklam yazınızda belirttiklerinizi kanıtlayan resimler mevcut ise bu resimlerin ekran görüntülerini alarak yazınızın ekine eklemeyi kesinlikle unutmayınız.

Diğer başlıklar için videomu izleyebilir ve kanalıma abone olarak güncel bilgilerden haberdar olabilirsiniz.

Nasıl Referans Bulurum

Bir önceki yazımız olan internetten Para Kazanma - 10000TRY başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Yorum Yapın