Lords Mobile – Nasıl Para Kazanılır

Lords Mobile bağımlılık derecesinde seveceğiniz bir strateji oyunudur.  Site adımıza yakışacak şekilde artık arada online oyunlar ile ilgili yazılara daha çok yer vermeye çalışıyorum. Diğer online oyunlar ile ilgili ” Para Kazandıran Oyunlar” başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Lords Mobile Para Kazanma Yolları

Lords Mobile Para Kazanma Yolları

Lords Mobile Hakkında

26 Şubat 2016 yılında piyasaya sürülen Lords Mobile çok oyunculu çevrimiçi bir strateji oyunudur. Global çapta 200m dan fazla oyuncuya sahip oyun, sektörün önderlerinden sayılır. Her oyuncunun bir kalesi mevcuttur ve amaç kaleyi geliştirerek diğer oyuncularla savaşmaktır. Oyun kesinlikle bir farm oyunu değildir. “Ben taş, kereste, altın toplayayım ve kalemi geliştireyim” ya da “Ben kimseye saldırmazsam kimse de bana saldırmaz” gibi bir düşünce mümkün değil. Sırf ülkeler arası rekabetten dolayı bile saldırıların gerçekleştiği zevkli bir oyundur. Krallık içi ve ayda bir kez de krallıklar arası savaşlar gerçekleşir. Doğru strateji ile ilerlediğinizde çok hızlı bir şekilde gelişebilir ve kill puanınızı ve kudretinizi artırabilirsiniz.

Para Nasıl Kazanılır

Aslında para kazanılan bir oyun değildir. Yani geliştirici firma IGG tarafından gerçek para karşılığı bir ödeme yapılmaz. Ancak iki türlü gerçek kazanç elde etme imkanınız mevcuttur

  • Gerek oyun içi sohbet sayfalarında gerekse hesap alış- satış sitelerinde oyunun ciddi bir borsası vardır. Ücretsiz olarak oyunu yükledikten sonra, kalenizi geliştirerek başka bir oyuncuya satmanız mümkün. Hesap kudretinize ve sahip olduğunuz kahraman itemlarına bağlı olarak fiyatlar değişmekte. Satışlar 30m kudret üstünde alıcılar bulmaya başlar. 200m bir hesap için ortalama fiyat 1700-2000TRY aralığındadır. Bu yöntemde en kısa sürede gelişmek asıl hedeftir ki bunu başarmanın yolu güçlü loncadır. Oyun içerisinde ciddi anlamda gelişmiş Türk loncalar mevcuttur. Bazılarının katılım artı olmakla birlikte lonca seçimi sizi hedefinize ulaştırmada en önemli adımdır.
  • İkinci yöntem ise birinciden daha basit aslında. Hatta oyunu bile oynamanıza gerek yok diyebilirim. Google adwords aracılığı ile Lords Mobile kelimesinin istatistiklerine baktığımızda, aylık ortalama aranma sayısının 1m-10m aralığında olduğunu görüyoruz. Yani açacağınız ücretsiz bir blog ya da site ile, anahtar kelimeniz Lords Mobile olması durumunda hacimi düşünün. Ayrıca anahtar kelime rekabet oranı orta ve reklam tık değeri teklifleri de oldukça yüksek. Yabancı kaynaklar da olabilir yerli kaynaklar da. Oyun hakkında detaylandırılmış bir yazı dizisi ile kısa zamanda ciddi adsense geliri elde etmeniz mümkün. Bir ara bu site yerine böyle bir site mi yapsaydım demedim değil 🙂

 

Bir önceki yazımız olan Para Kazandıran Türkçe Siteler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

One Response

Bir Yorum Yapın