internetten Yatırımsız Para Kazanmak

Merhaba arkadaşlar. Sizlerle bu yazımda gerçekçi olarak internetten yatırımsız para kazanmak konusunu ele alacağım. Bazı konuları kısaca anlattım. İlerleyen günlerde daha da detaylandıracağım. Takipte kalmanızı rica ederim.

Sanal alemde tek gerçek şu ki internetten yatırımsız para kazanmak anlatıldığı kadar kolay değildir. Emek, sabır ve zaman ister. Size birçok site tarafından vaat edilen rakamlara inanmayı artık bırakınız ve kendiniz için gerçek bir kazanç planı oluşturunuz.

internetten Yatırımsız Para Kazanmak

internetten Yatırımsız Para Kazanmak

Neye ihtiyacınız var?

 • Emek, zaman ve sabır
 • İhtiyaç miktarınız veya hedefleriniz
 • Sadece bu iş için kullanacağınız bir gmail hesabı
 • Kesintisiz internet tercihen sınırsız wifi
 • Ödeme talep edebilmeniz için banka, papara, bitcoin hesabı

İhtiyaç miktarınız veya hedefleriniz gerçekçi olmalı. internetten yatırımsız para kazanmak bu kadar kolay olsaydı herkes işini bırakır ve bu işe başlardı. Kısa ve orta vadede işinizi bırakıp tamamen bu işlerden gelirinizi sağlamak imkansız denebilir. Ancak ek gelir elde etmek için gerçek bir çözümdür. Öncelikle aylık hedefinizi belirleyiniz, uçuk bir rakam olmasın. Türkiye’de asgari ücretin 1603,12TRY olduğunu unutmayın.

Hedefler

Sanal alemde bu site %100 güvenilirdir demek oldukça zor. Ancak kurumsal ve büyük ölçekli firmalar için bu söylenebilir. Bu yüzden kapanan siteler moralinizi bozmasın. Tabi ki seçeceğiniz sitelerin kapanma ihtimali düşük olması tercih sebebidir. %100 güven duyduğum siteye örnek aşağıdadır. 2013 yılından beridir ödemelerini düzenli yapan ve büyük bir firmaya ait (ESS) bir site.

Güvenilir Oyun Sitesi

Diyelim ki günlük kazanç planımız 30TRY. Bu hedefe ulaşmanın matematiksel yolları aşağıda sıralanmıştır. Öncelikle hangi yöntem ile ilerleyeceğinize karar verin.

 • Ortalama bir sitenin günlük 0,5TRY kazanç sağladığını düşünürseniz, sizin 60 siteye kayıt olmanız ve günlük olarak bu siteleri takip etmeniz gerecektir.
 • Ortalama bir sitenin referans kazançlarının %10 olduğu düşünülürse, 30 siteye kayıt olmanız ve her site için en az 10 referansınız olması gerecektir.

Rakamlar konuşmaya başlayınca sanırım internetten yatırımsız para kazanmak ne kadar zor anlamaya başlamışsınızdır. Yine de moral bozmaya gerek yok, işin ince noktalarını öğrendikçe aslında zor ama imkansız olmadığını göreceksiniz.

Site Seçimi

Şimdi bu aşamada öğrendik ki bize en az 30 yatırımsız site lazım. Peki bu siteleri nasıl belirleyeceğiz? 

Sanal alemde ortalama tık değeriniz 0,0005TRY ile 0,5TRY aralığında değişmektedir.

 • Her şeyden önce bulduğunuz sitenin yatırımlı bölümünün olmamasına dikkat ediniz. yatırımlı bir sitenin kapanma ihtimali daha yüksektir.
 • Sitenin ödeme kanıtlarının doğruluğunu teyit edin. Forumları gezin ve yorumları okuyun.
 • Günlük ne kadar kazanabileceğinizi başkalarından öğrenmeyin siteye giriş yapın ve kendiniz görün.
 • Tercihen ödemelerini anında yapan ya da en fazla 1 ay sonunda yapan siteleri seçin.
 • Yabancı siteler dolar üzerinden olduğu için 0,5TRY hedefiniz yakalamanız daha kolay olacaktır. Ancak çoğunda ödemeyi alabileceğiniz uygun platform yoktur. Tercihen bitcoin ödemesi yapan siteleri bulmanız daha iyi sonuçlar verecektir.
 • Kazanç miktarınız ile sarf ettiğiniz zaman ve emeği iyi ölçün. Sürekli bilgisayar başında durmanız hem siz hem de aileniz için kalıcı sorunlara yol açacaktır.

internetten Yatırımsız Para Kazanmak Bonus

Sitemde basit musluk (Faucet) mantığı ile günlük 0,5TRY rahat kazanabileceğiniz 7 site mevcuttur.

Referans Bulmak

Bana sorarsanız internetten yatırımsız para kazanmak denilince işin olmazsa olmazı. Daha öncede belirttiğim gibi ortalama referans kazançları %10 civarındadır. Bu da matematiksel olarak her 10 referans 1 siz anlamına gelir. Emek ve zaman tasarrufu için önem verilmesi gerekir. Bunun için linkinizi spame dönüştürmeden hergün asla değil ama belirli aralıklarla referans linklerinizi sosyal medya ve özellikle forum sitelerinde paylaşabilirsiniz. 

En güzel yolu ise insanlarla ücretsiz bir blog, grup veya sayfa üzerinden etkileşim halinde olmak ve onları zorlamadan linkinize yönlendirmek olacaktır. Size güvenen 10 kişi yukarıda anlattığım matematiksel hesap gereği tüm sitelerinizde bulunacaktır. Hem böylelikle karşılıklı bir etkileşim içerisinde olacak hem de en güncel haberleri birinci elden almış olacaksınız.

internetten Yatırımsız Para Kazanmak Bonus 2

Referans kazançları açısından en başarılı bulduğum site aşağıdadır. Kendi üyelerinizden %20, onların getirdiği üyelerden %10 referans geliri vermektedir. Özellikle bir kaç Hint veya Amerikan blog, forum sitesinde yapacağınız çalıma size ciddi gelir kazandırabilir.

En güvenilir Yabancı Site

Umarım yazım faydalı olmuştur. Hepinize bol kazançlar dilerim.

Bir Yorum Yapın