internetten Para Kazanma – 10000TRY

internetten para kazanma ile ilgili bugüne kadar sayısız yazı okumuş olabilir ve hatta sayısız yöntem denemiş olabilirsiniz. Tüm bu gayretleriniz sonucu internetten para kazanma konusu ile ilgili derin endişe ve şüpheleriniz olabilir. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki yalnız değilsiniz. Aylık ortalama 10Bin ile 100Bin arasında Google’a “internetten para kazanma” yazılıp arama yapılıyor. Emin olun bu aramalardan hiç kimse bir sonuç elde edemiyor.

İşte şimdi size muhteşem bir rehber hazırlıyorum. Canlı canlı, adım adım internetten para kazanma konusunu, sizlere anlatarak değil yaşayarak gösteriyorum. Şimdiye kadar okuduğunuz veya denediğiniz her şeyi unutun. Para Kazanmaya başlıyoruz.

interntten Para Kazanma Yöntemi

internetten Para Kazanma

Konu : internetten Para Kazanma

Hedef : 100 günün sonunda 10000TRY kazanma

Bu kadar iddialı bir yazı hazırlamak her babayiğidin harcı değildir. Bu yazı; “Her gün reklam izleyerek aylık 500TRY kazan” , “Mükemmel bir site buldum arkadaşlar aylık 1000TRY garanti” tarzı başlıklara benzemez.

Daha önce bunu başarmış bir kişi olarak konuyu ele almak istedim. Tabi burada bir dezavantajım var oda uzun bir süre ara vermiş olmam. 2018 yazından bu yana da arada bir ilgilenmem. Değişmeyen tek şey değişimin kendisi malumunuz. O yüzden yeni internetten para kazanma yöntemlerine alışmam biraz zaman alacaktır. Bu yüzden kendi bildiğim yötemleri sizlerle paylaşacağım.

 

Dollarclix bu hedef için ana unsur olacaktır. Dollarclix yazıma buraya tıklayarak ulaşabilir ve siteye kayıt olabilirsiniz.

internetten Para Kazanma Matematiği

Şimdi hedefimiz belli. Hedefe ulaşmak için matematiksel hesaplarımızı yapalım ki ilerleyen zamanlarda hedefe ne kadar yakın veya hedeften ne kadar uzak olduğumuzu anlayabilelim.

Dollarclix yazımda anlattığım gibi, siteden benim gibi tecrübeli birisinin bile günlük ortalama maksimum kazancı 5-10TRY aralığındadır. Yani öncelikle kabul etmemiz gereken husus 10000TRY hedefimize ulaşmak için sadece bizim kişisel çabamız yeterli değil. Bu yüzden referanslar bizim en büyük itici gücümüz olacaklar. Dollarclix’de bildiğiniz üzere Level 1 referans kazanç oranı %20, Level 2 referans kazanç oranı ise %10.

100 gün sonunda 10000TRY, dolar kuru 5TRY sabit düşünürsek 2000$.

Sitede şimdilik 3 tip ödeme yöntemi var. Banka havalesi ile 25$ olduğunda 24 saat içerisinde hesabınıza para çekebiliyorsunuz. Bunlardan BTC için ödeme alt limiti 40$. Ben bu rakamı baz alacağım. Yani her bir referansımın 40$ kazandığını düşünerek hesaplamalar yapacağım. Siz isterseniz değiştirebilirsiniz.

Referansım 40$ kazandığında benim kazancım %20’si yani 8$ olacak. Yani her bir aktif 40$ kazanabilecek referansın benim için anlamı 8$.

Dolayısı ile benim ihtiyaç duyacağım referans sayısı 2000/8=250 kişi.

100 gün içerisinde 40$ kazanmayı başarabilecek 250 Kişi

Aaa ne kadar kolaymış mı dediniz? Evdeki hesap her zaman çarşıya uymaz. Çoğu internetten para kazanma şevkiyle tutuşan kişi 1-2 gün çalışır sonra sıkılır ve bırakır. Bize lazım olan ise 100 gün sıkılmadan çalışacak kişi. Sanırım kolay olmadığını anlatabildim.

Nasıl Referans Bulunur? Yazımı okumak için tıklayınız

Dollarclix’de Tier countries olayını yazımda ve videomda anlatmıştım.

Tier 1 ülkelerinden bir referans çok kıymetlidir. Bir günde 40$ kazanması bile mümkündür. Ama biz ortalama bir değer alalım. Ortalama bir internet kullanıcısı günlük 5$ rahatlıkla kazanabilir. Yani Tier 1 referansının bize ortalama günlük getirisi 1$. Hal böyle olunca 20 tane referans aslında hedefimize ulaşmaya yetiyor. Ama böyle bir referans bulmak oldukça zor. Çünkü bizim için dolar 5 kat kıymetli ama onlar için değil. Dolayısı ile bu tarz bir iş onlar için amelelik.

Tier 2 ülkeleri de kıymetli olmakla birlikte biraz daha bulunabilir referanslardır.Ortalama bir internet kullanıcısı günlük 1$ rahatlıkla kazanabilir. Yani Tier 2 referansının bize ortalama günlük getirisi 0.2$. Hal böyle olunca 100 civarı üye bizim için yeter sayı olacaktır.

Tier 3 yani bizim de içinde bulunduğumuz grup ülkeler. Referans bulmak çok kolaydır. Ama referans ne kendi kazanabilir ne de kazandırabilir. Ortalama bir internet kullanıcısı günlük 0.1$ rahatlıkla kazanabilir ama tecrübelerime göre en fazla 1 hafta sonra bırakır. O yüzden bu gruptaki üyelerin kazançları bizi ilgilendirmiyor. Önemli olan bizim gibi birisini yetiştirmek. Nasıl mı?

Bu gruptaki referanslara, yüksek kazanç yollarını öğretebilir ve sizin gibi Tier1 -2 grubuna ulaşma yollarını benim şu anda bu yazıyı okuyanlara yaptığım gibi anlatabilirsiniz. Yani Tier 3 ülkeler grubunda yer alan üyelerimizdeki asıl hedef Level 2 kazançlarıdır. Tabi ki Dollarclix politikaları gereği; referans kazançlarını hak edebilmek için her gün siteye girmek ve en az 1 puan kazanmak gerekmektedir. Bu yüzden bu gruptan da irili ufaklı Level 1 kazançları gelecektir.

internetten Para Kazanma Desteği

Referans bulmanın en iyi yolu blog veya site açmaktır. Bu sitenin açılmasının bir amacı da budur. İlerleyen zamanlarda bu konulara detaylı olarak değineceğim. Sizlerden ricam buraya tıklayarak Dollarclix’e kayıt olmanız ve adımları takip etmenizdir. Aklınıza takılan tüm soruları sorabilir, benim bilmediğim ama sizin bildiğiniz konularda bana yardımcı olabilir, sitemdeki yazılarımın daha çok kişiye ulaşması için paylaşabilir ve tüm gelişmeleri yakından takip etmek için sosyal medya butonları üzerinden beni takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Para Kazandıran Türkçe Oyun Siteleri başlıklı makalemizde para kazandıran oyun ve para kazandıran türkçe oyun hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Yapın